Majlinda Bregu si nuk e keni parë, me kostum sportiv dhe pa make-up (Foto)

Publikuar tek: politike, më 13:40 27-12-2015 Majlinda Bregu si nuk e keni parë, me kostum sportiv dhe pa make-up (Foto)

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, ka shpërndarë një fotografi të veçantë nga sa jemi mësuar ta shohim.

Ish-ministrja e Integrimit duket e veshur sportive, pa make-up teksa po pi kafe me motrat e saj. “Një bisedim mes motrash”, shkruan Bregu në foton e postuar në Instagram.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qeveria falenderon bizneset shembullore, ja dhurata dhe letra e firmosur nga Edi Rama
INSTAT: Aksidentet janë rritur me 15%. Alibeaj akuzon qeverinë »
Article Logic
Execution time: 0.0088810920715332
array(1) { ["section"]=> string(77) "majlinda-bregu-si-nuk-e-keni-pare-me-kostum-sportiv-dhe-pa-make-up-foto-28661" }