‘Make-upi’ i bën gropën shqiptares në Itali, përfundon në polici për një krem fytyre

Publikuar tek: rajon, më 23:41 28-11-2020 ‘Make-upi’ i bën gropën shqiptares në Itali, përfundon në polici për një krem fytyre Qendra tregtare

Një 47-vjeçare shqiptare vodhi një krem ​​kundër rrudhave në qendrën tregtare “Il Mirto” në Corso de Stefanis.

Gruaja u pa nga personeli i dyqanit duke fshehur paketën midis rafteve dhe duke e vendosur produktin në qese.

Ky produkt kishte një vlerë jo më të madhe se 37 euro, shkruajnë mediat fqinje.

Rojet e dyqanit e ndaluan gruan dhe në vendngjarje mbërriti një patrullë policie. Ajo u shoqërua në komisariat dhe akuzohet për veprën penale “vjedhje”.

shqiptare2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kosova ‘vishet’ kuqezi! Biblioteka Kombëtare dhe ndërtesa e qeverisë me ngjyrat e flamurit
Mësuesja shqiptare në Ulqin nxjerr foton e fëmijëve duke bërë shqiponjën me duar, ‘plasin’ reagimet »
Article Logic
Execution time: 0.010693073272705
array(1) { ["section"]=> string(88) "make-upi-i-ben-gropen-shqiptares-ne-itali-perfundon-ne-polici-per-nje-krem-fytyre-229490" }