Makina CADILLAC përfundon në pishinën e Hotelit me 4 yje, dy të rinjtë 'ia mbathin' por ndalohen nga policia (VIDEO – FOTO)

Publikuar tek: bota, më 10:55 05-05-2019 Makina CADILLAC përfundon në pishinën e Hotelit me 4 yje, dy të rinjtë 'ia mbathin' por ndalohen nga policia (VIDEO – FOTO)

Forte dei Marmi – Një makinë Cadillak ka përfunduar mëngjesin e sotëm në një pishinë mbushur me ujë, në kopshtin e një hoteli në lungomaren e Forte dei Marmi.

 

Brenda saj ishin dy të rinj, të cilët pasi i kishin ikur policisë bashkiake me shpejtësi përfunduan në kopshtin e Hotelit e mandej kanë humbur kontrollin e makinës duke rënë drejt e në pishinë.

Gjithcka ka ndodhur në orën 7.30 të mëngjesit. Në vendin e ngjarjes menjëherë ka dalë administrator i hotelit, një hotel me katër yje, ndërkohë që më vonë u afrua policia dhe zjarrfikëset.

Dy të rinjtë u shoqëruan tek ndihma e shpejtë për kontrolle specifike siç konfirmoi komandanti i policisë bashkiake. Më pas makina u nxorr pasi u zbraz uji i pishinës së hotelit që hapet pikërisht sot.

llaaaaa.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013293027877808
array(1) { ["section"]=> string(123) "makina-cadillac-perfundon-ne-pishinen-e-hotelit-me-4-yje-dy-te-rinjte-ia-mbathin-por-ndalohen-nga-policia-video-foto-163020" }