Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagoset drejtuesi i mjetit në Fushë-Krujë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:42 20-12-2019 Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagoset drejtuesi i mjetit në Fushë-Krujë Foto ilustruese

Një aksident automobilistik është shënuar mëngjesin e sotëm, në fshatin Bilaj, në afërsi të Fushë-Krujës, ku një automjet ka dalë dhe ka përfunduar në kanal.

Si pasojë, i plagosur ka mbetur drejtuesi i mjetit, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur. Ai është dërguar menjëherë në spital, ndërsa shkak i aksidentit raportohet shpjetësia e madhe me të cilën ai po udhëtonte.

Ndërkaq, policia ndodhet në vendngjarje ku po heton mbi zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkakut të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tronditet Vlora që në mëngjes, shpërthim me tritol jashtë një banese (DETAJE)
Vrasja makabre e pronarit të lokalit në Korçë, policia arreston një 18-vjeçar (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.013221025466919
array(1) { ["section"]=> string(93) "makina-del-nga-rruga-dhe-perfundon-ne-kanal-plagoset-drejtuesi-i-mjetit-ne-fushe-kruje-189911" }