Makina del nga rruga dhe përplaset me barrierën anësore, plagoset rëndë drejtuesi

Publikuar tek: aktualitet, më 12:05 01-04-2020 Makina del nga rruga dhe përplaset me barrierën anësore, plagoset rëndë drejtuesi

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Lezhë-Laç, pranë Urës së Milotit.

Mësohet një automjet tip Mercedes ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierën anësore.

Si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit, i cili është dërguar menjëherë për ndihmë mjekësore në spital.

Dyshohet se shkak i aksidentit mund të jetë bërë shpejtësia dhe lagështira në rrugë.

Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e plotë të tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010116100311279
array(1) { ["section"]=> string(87) "makina-del-nga-rruga-dhe-perplaset-me-barrieren-anesore-plagoset-rende-drejtuesi-200902" }