Makina e policisë shkatërrohet nga përplasja me “Benz”-in (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:56 21-04-2017 Makina e policisë shkatërrohet nga përplasja me “Benz”-in (Foto)

Një automjet i Policisë dhe një veturë tip “Benz” janë përplasur disa minuta më parë në hyrje të Tiranës.

Fatmirësisht nga përplasja nuk ka dëme në njerëz por vetëm materiale. Po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit dhe përcaktimin e fajit.

wet34t4t4y4u.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Raporti i Komisionit për “CEZ” shkon në Prokurori: Të hetohet Sali dhe Shkëlzen Berisha, dëm 415 milionë euro
Zjarr masiv në ambientet e paraburgimit në Vlorë, dyshohet për situatë pengmarrje »
Article Logic
Execution time: 0.010447025299072
array(1) { ["section"]=> string(66) "makina-e-policise-shkaterrohet-nga-perplasja-me-benz-in-foto-75977" }