Makina e ushtrisë transportonte mobilje te minstrja Felaj? Ja e vërteta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:48 21-10-2016 Makina e ushtrisë transportonte mobilje te minstrja Felaj? Ja e vërteta

“Makina e ushtrisë transporton mobiljet te pallati i ministres Emronela Felaj”. Kështu denonconte faqja “Lolita” ndërsa shpërndau edhe fotot që më pas u bënë virale në internet.

Ajo që duket qartë është fakti që kemi të bëjmë me një automjet ushtrie ndërsa nuk kuptohej nëse bëhej fjalë për pallatin e ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj. E në fakt, burime pranë ministrisë bëjnë me dije se Felaj nuk e ka fare shtëpinë në atë zonë dhe se e gjitha është një mashtrim i faqes sociale e cila pas reportimeve ka nisur sulmet ndaj eksponentëve të qeverisë.

l1_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037440061569214
array(1) { ["section"]=> string(76) "makina-e-ushtrise-transportonte-mobilje-te-minstrja-felaj-ja-e-verteta-56947" }