Makina humb kontrollin dhe del nga rruga, plagosen 4 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 15:14 07-07-2019 Makina humb kontrollin dhe del nga rruga, plagosen 4 persona Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë.

Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona, të cilët janë dërguar menjëherë drejt spitalit, ndonëse nuk dihen ende identitetet e tyre dhe gjendja shëndetësore.

Ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076889991760254
array(1) { ["section"]=> string(66) "makina-humb-kontrollin-dhe-del-nga-rruga-plagosen-4-persona-171413" }