Makina luksi, udhëtime e rroba firmato, Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:26 11-02-2019 Makina luksi, udhëtime e rroba firmato, Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në media, e cila përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe fotot e saj.

Françeska i është përgjigjur pyetjeve të fansave në ‘Instastory’ dhe njëri prej tyre e ka pyetur se si arrin ta përballojë jetën e luksit që bën.

“Si ja del e dashur të bësh këtë jetë luksi duke filluar nga rrobat makinat?”, e pyeti fansja.

'Jeta nuk është dhe aq e bukur dhe e thjeshtë siç duket në instagram pasi aty postohen veç disa fragmente të jetës tënde unë dhe familja ime gjithmonë kemi punuar studiuar dhe ëndërruar kështu ja dal E Dashur! Plus un një herë në ditë ha nuk shpenzoj shumë', ka shkruar ajo duke i shuar kuriozitetin të gjithëve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020359992980957
array(1) { ["section"]=> string(82) "makina-luksi-udhetime-e-rroba-firmato-franceska-jace-zbulon-si-u-be-e-pasur-152358" }