Makina luksoze dhe udhëtime, njihuni me djalin e Tom Doshit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 04-05-2017 Makina luksoze dhe udhëtime, njihuni me djalin e Tom Doshit (Foto)

Deputeti Tom Doshi njihet për jetën e tij luksoze, për shkak edhe të pasurisë që zotëron.

Jetë të cilën natyrisht e ndjek edhe djali i tij. Këtë gjë e sheh tek fotot që Marko Doshi poston në rrjetet sociale, ku shfaqet me makina luksoze dhe ora të shtrenjta.

erg3e545y45y4ty4ysdrt4rgt4t4hyu5gt5tr.jpg

4rt3w4tw34thhj45hydfg.jpg

wertw345tr3egtrrth.jpg

wert3ety3e5tr4t4yhj.jpg

ert34t34t4thyhj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096960067749023
array(1) { ["section"]=> string(69) "makina-luksoze-dhe-udhetime-njihuni-me-djalin-e-tom-doshit-foto-77481" }