Makina përmbyset në qendër të Shkodrës, plagoset shoferi

Publikuar tek: aktualitet, më 15:13 06-04-2019 Makina përmbyset në qendër të Shkodrës, plagoset shoferi

Një makinë është aksidentuar në qendër të qytetit të Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme para Poliklinikës, ndërsa raportohet se makina e tipit 'Volkswagen Golf 7' ka humbur kontrollin dhe është përmbysur.

Si pasojë mësohet se ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesi i automjetit, i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ende nuk dihet identiteti i shoferit dhe shaqet e aksidentit, ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

m2-3-1024x768.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020053863525391
array(1) { ["section"]=> string(62) "makina-permbyset-ne-qender-te-shkodres-plagoset-shoferi-159412" }