Makina përplas 68 vjeçarin me motor, policët tentuan të fshihnin gjurmët, drejtuesi ia mbath

Publikuar tek: aktualitet, më 14:15 10-04-2015 Makina përplas 68 vjeçarin me motor, policët tentuan të fshihnin gjurmët, drejtuesi ia mbath Foto nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në fshatin Mabë në aksin rrugor Shkodër- Lezhë ku si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

Makina ka përplasur 68 vjeçarin i cili udhëtonte me motoçikletë. Ndërsa policët dhe banoret kujdeseshin për largimin e gjurmëve të aksidentit, raportojnë gazetarët nga vendi i ngjarjes. Drejtuesi së bashku me makinën janë larguar nga vendi i ngjarjes me shpejtësi.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia ngre me karroatrec makinat e Besnik Bares dhe prokurorit Anton Martini, bllokuan rrugën
Dyndje e qytetarëve për pajisjen me pasaporta, MB: Askush nuk përfiton azil në BE »
Article Logic
Execution time: 0.012825012207031
array(1) { ["section"]=> string(95) "makina-perplas-68-vjecarin-me-motor-policet-tentuan-te-fshihnin-gjurmet-drejtuesi-ia-mbath-8367" }