Makina përplas dy persona në dy motorra të ndryshëm

Publikuar tek: aktualitet, më 18:32 24-05-2017 Makina përplas dy persona në dy motorra të ndryshëm

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë pranë Fushë Krujës.

Mësohet se një automjet ka përplasur dy motorçikleta në të njëjtën kohë. Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të plagosurve. Policia ka mbërritur në vendngjarje. (Pamjet HDA)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pamja e re e Bashkisë së Vlorës, skandalizohet gazetari: Nuk e di kujt i ka shkuar në mendje kjo!
Breshëri plumbash në qendër të Vlorës, dyshohet për të vdekur dhe të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.010120153427124
array(1) { ["section"]=> string(57) "makina-perplas-dy-persona-ne-dy-motorra-te-ndryshem-79835" }