Makina përplas kalimtarin në Fier, vdes në spital 50-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 12:32 08-04-2017 Makina përplas kalimtarin në Fier, vdes në spital 50-vjeçari

Një aksident është shënuar ditën e sotme,  në Fier.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i Madh” në vendin e quajtur “Fusha e druve”, ndërsa viktima  rreth të 50-ve nuk është identifikuar ende.

Sakaq policia ka mbërritur në vendgjarje ku ka bërë të mundur edhe shoqërimin e drejtuesit të mjetit, Ndriçim Kuka.

Kalimtari emri i të cilit nuk dihet ende, gjeti vdekjen pak  kohë pas mbërritjes në spital. Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Takimi i kryeministrit me të rinjtë në Shkodër, por ja ç’ndodh në anën tjetër të qytetit (FOTO)
“Makthi” i farmacive në Tiranë, arrestohen hajdutët që i grabisnin me armë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010338068008423
array(1) { ["section"]=> string(65) "makina-perplas-kalimtarin-ne-fier-vdes-ne-spital-50-vjecari-74514" }