Makina përplas kalimtarin në Tiranë, mjekët e tërheqin nga rrobat dhe e fusin në autoambulancë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:09 04-03-2016 Makina përplas kalimtarin në Tiranë, mjekët e tërheqin nga rrobat dhe e fusin në autoambulancë

Një aksident është regjistuar ditën e djeshme pranë shkollës së baltetit në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një këmbësor. I plagosuri, rreth moshës 50 vjeç, ka qenë duke kaluar te vizat e bardha kur është përplasur nga makina.

Në momentin kur autoambulanca mbërriti në vendin e ngjarjes, personi ishte pa ndjenja, ndërsa mjekët nuk kishin as barrelën, por e kanë tërhequr të plagosurin nga rrobat dhe e kanë futur brenda autoambulancës.

Vetëm një polic i Policisë Rrugore ishte i pranishëm në vendngjarje, kur i plagosur ndodhej ende i shtrirë në rrugë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087239742279053
array(1) { ["section"]=> string(99) "makina-perplas-kalimtarin-ne-tirane-mjeket-e-terheqin-nga-rrobat-dhe-e-fusin-ne-autoambulance-34180" }