Makina përplas këmbësorin në Pogradec, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 19:16 26-10-2020 Makina përplas këmbësorin në Pogradec, dërgohet me urgjencë në spital Foto-Ilustruese

Një person ka mbetur i plagosur nga një aksident i regjistruar mbrëmjen e sotme në Pogradec.  

Sipas asaj që raporton ‘AbcNews’, personi i plagosur është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Mësohet se i plagosuri po qarkullonte në këmbë, kur u përplas nga një automjet.

Ende nuk dihet identiteti i të plagosur dhe drejtuesit të automjetit, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhen emrat e fëmijëve të nxjerrë nga kampi famëkeq ‘Al-Hol’, bashkë me ta nxirren edhe 20 shqiptarë të tjerë dhe dërgohen në kamp më të sigurt
5 shqiptarë shpëtuan nga ferri i “Al-Hol’, flet babai i Alvin Berishës: Së shpejti do dalin të gjithë, Presidenti i Gjysmëhënës së Kuqe më tha se kampi do shkrihet »
Article Logic
Execution time: 0.010450839996338
array(1) { ["section"]=> string(75) "makina-perplas-kembesorin-ne-pogradec-dergohet-me-urgjence-ne-spital-225257" }