Makina përplas motorrin në Shkodër-Velipojë, plagosen 2 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 09:12 08-08-2015 Makina përplas motorrin në Shkodër-Velipojë, plagosen 2 persona Foto ilustruese

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër-Velipojë.

Një automjet i tipit “Golf 4” me targa TR0849 P ka përplasur një motorr duke lënë të plagosur 2 personat që po udhëtonin në të. Aksidenti ka ndodhur të fshatit Dajç ndërsa mësohet se policia dhe ambulanca kanë shkuar me urgjencë në vendngjarje. Ende nuk dihet gjendja e dy personave të plagosur.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Biznesmenia italiane denoncon tentativën e djegies së biznesit në Shqipëri, 500 punonjës bojkotojnë punën
Dërgohet në Itali 27 vjeçari, i shiti kokainë një shtetasi shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.011261940002441
array(1) { ["section"]=> string(68) "makina-perplas-motorrin-ne-shkoder-velipoje-plagosen-2-persona-17985" }