Makina përplas motorrin te QSUT-ja, plagoset një person

Publikuar tek: aktualitet, më 22:53 13-08-2019 Makina përplas motorrin te QSUT-ja, plagoset një person Foto ilustruese

Para disa minutash një aksident ka ndodhur pranë QSUT-së, ku një automjet është përplasur me një motorr.

Si pasojë e përplasjes drejtuesi i motorrit ka mbetur i plagosur, por mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010733127593994
array(1) { ["section"]=> string(61) "makina-perplas-motorrin-te-qsut-ja-plagoset-nje-person-175257" }