Makina përplas për vdekje kalimtarin, arrestohet drejtuesi i mjetit (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:07 28-03-2017 Makina përplas për vdekje kalimtarin, arrestohet drejtuesi i mjetit (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë u shënua paraditen e sotme në zonën e Kasharit në Tiranë.

Një 65-vjeçar u përplas për vdekje nga një makinë, teksa po ecte me biçikletë.

Sipas policisë, viktima është R. Tusha 65 vjeç, ndërsa makina drejtohej nga Ladi Braho 31 vjec vjeç. Ai drejtonte makinën tip “Ford” dhe mendohet se shkak i aksidentit është drejtimi i parregullt i mjetit.

Policia ka mundur të arrestojë shoferin dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkarkohet për shkelje të rënda drejtori i policisë së Burgjeve
Tefta Radi e dërrmuar flet nga spitali, shpërthen në lot: Gjëja e fundit që na ka mbetur të bëjmë »
Article Logic
Execution time: 0.010128974914551
array(1) { ["section"]=> string(78) "makina-perplas-per-vdekje-kalimtarin-arrestohet-drejtuesi-i-mjetit-emrat-73357" }