Makina përplas për vdekje këmbësorin, ndalohet shoferi

Publikuar tek: aktualitet, më 19:53 05-01-2017 Makina përplas për vdekje këmbësorin, ndalohet shoferi

Një preson ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi është përplasur nga një automjet me shpejtësi në aksin rrugor Tiranë- Fushë Krujë.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë të cilët kanë shoqëruar drejtuesin e mjetit tip “Benz”, shtetasin me inicialet Gj.Gj. Viktima është 40 vjeç dhe i seksit mashkull.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si e lexonin shqiptarët gazetën RD në 5 janar 1991, foto e rrallë e shkrepur nga Roland Tasho
NJOFTIMI I MBREMJES/ Bashkia Pukë: Situata u përkeqësua, qytetarë, mos lëvizni me makina, ja akset e bllokuara »
Article Logic
Execution time: 0.010382175445557
array(1) { ["section"]=> string(59) "makina-perplas-per-vdekje-kembesorin-ndalohet-shoferi-64680" }