Makina përplas për vdekje një këmbësor, ndalohet drejtuesi

Publikuar tek: aktualitet, më 19:26 18-10-2015 Makina përplas për vdekje një këmbësor, ndalohet drejtuesi

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme, pasi u përplas nga një automjet. Aksidenti ndodhi rreth orës 19:00 tek mbikalimi i Patokut në aksin Lezhë-Laç, ku një automjet tip “Mercedes Benz” ML ka përplasur një këmbësor.

Si pasojë e goditjes së rëndë ka humbur jetën menjëherë, këmbësori 75-vjeçar me inicialet N.T. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka ndaluar drejtuesin e mjetit, 55-vjeçarin Musa Burreli, ndërkohë që po heton për dokumentimin e plotë të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja kishte burrin e paralizuar, ‘miku i shtëpisë’ tenton ta përdhunojë
Akuzat se vjedh video dhe foto nga “Jeta osh qef”, reagon “Top Channel” »
Article Logic
Execution time: 0.011765956878662
array(1) { ["section"]=> string(63) "makina-perplas-per-vdekje-nje-kembesor-ndalohet-drejtuesi-23414" }