Makina përplas qëllimisht studentët në Francë, 3 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 17:45 10-11-2017 Makina përplas qëllimisht studentët në Francë, 3 të plagosur

Një 28-vjeçar ka përplasur me makinë qëllimisht disa studentë në Francë.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur, 3 studentë, ku dy prej tyre siç raporton AFP janë në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin francez Toulouse. Pas kësaj ngjarje 28-vjeçari është arrestuar nga policia. Sipas të dhënave nga policia dyshohet se nuk ka lidhje me terrorizmin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Britania zbulon datën dhe orën kur do të largohet nga BE
Trump dhe Putin shtrëngojnë duart, çfarë ndodhi në takimin mes dy presidentëve (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011312961578369
array(1) { ["section"]=> string(65) "makina-perplas-qellimisht-studentet-ne-france-3-te-plagosur-99096" }