Makina përplas shpërndarësin e picave në Tiranë, djali në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:36 28-08-2015 Makina përplas shpërndarësin e picave në Tiranë, djali në gjendje të rëndë Foto nga vendngjarja

Makina përplas shpërndarësin e picave.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash  te “Rruga e Barikadave” në Tiranë.

Si pasojë e përplasjes i riu, mësohet se ka marrë dëmtime të rënda në trup dhe është dërguar me urgjencë në spital në gjendje jo të mirë.

Forcat policore kanë ndaluar drejtuesin e mjetit dhe po hetojnë për të përcaktuar qartë shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shisnin lëndë narkotike, pranga dy policëve të burgut të Shënkollit
Avioni i drogës Vlorë-Itali, reagon ALBCONTROL: Nuk na u shfaq në ekranet e radarëve »
Article Logic
Execution time: 0.01298189163208
array(1) { ["section"]=> string(79) "makina-perplas-shperndaresin-e-picave-ne-tirane-djali-ne-gjendje-te-rende-19406" }