Makina përplas të moshuarin në Tiranë, shkon me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 10:46 27-09-2020 Makina përplas të moshuarin në Tiranë, shkon me urgjencë në spital ilustruese

Një makinë ka përplasur një të moshuar sot te “21 Dhjetori” në Tiranë.

 

 I.M., rreth 70 vjeç,  u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve

“Me datë 27.09.2020, rreth orës 11:05, tek “21 Dhjetori” mjeti me drejtues E.C., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin I.M., rreth 70 vjeç, i cili u dërgua në spital, nënkujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thotë policia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011263847351074
array(1) { ["section"]=> string(72) "makina-perplas-te-moshuarin-ne-tirane-shkon-me-urgjence-ne-spital-221828" }