Makina përplaset me kamionin, aksidentohen 3 shqiptarë në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 18:26 11-09-2019 Makina përplaset me kamionin, aksidentohen 3 shqiptarë në Itali

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Itali.

Mësohet se në autostradën A14 një makinë tip Volksëagen u përplas me një kamion, ku kanë mbetur të plagosur tre shqiptarë

Sipas mediave italiane, tre shqiptarët e plagosur janë të moshave 20 vjeç, 22 vjeç dhe 60 vjeç. Ata u dërguan në spital për të marrë ndihmë mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë dyshohet se shkak i aksidentit mund të ketë qenë një parakalim i gabuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024254083633423
array(1) { ["section"]=> string(69) "makina-perplaset-me-kamionin-aksidentohen-3-shqiptare-ne-itali-178106" }