Makina përplaset me motorin, në gjendje të rëndë drejtuesi

Publikuar tek: aktualitet, më 17:07 21-11-2019 Makina përplaset me motorin, në gjendje të rëndë drejtuesi Foto ilustruese

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Përrenjas-Librazhd.

Mësohet se një makinë është përplasur me një motor, për pasojë është dëmtuar rëndë dhe ndodhet në gjendje kritike drejtuesi i motorit.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Qukës. Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028208017349243
array(1) { ["section"]=> string(64) "makina-perplaset-me-motorin-ne-gjendje-te-rende-drejtuesi-186715" }