Makina përplaset me murin në Berat, dy të lënduarit nisen me urgjencë në spital (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:24 27-07-2020 Makina përplaset me murin në Berat, dy të lënduarit nisen me urgjencë në spital (FOTO)

Një aksident i rëndë është shënuar ditëne  sotme në Berat.

Bëhet me dije se një makinë me targa AA 135 BZ, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin anësh rrugës.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit rreth 30-vjeç dhe pasagjeri.

Të lënduarit janë dërguar me urgjencë në spital.

Sakaq, në vendngjarje ka shkuar policia dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Screenshot_6.pngScreenshot_7.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012969970703125
array(1) { ["section"]=> string(90) "makina-perplaset-me-murin-ne-berat-dy-te-lenduarit-nisen-me-urgjence-ne-spital-foto-215174" }