Makina përplaset me murin në Kamëz dhe përmbyset në mes të rrugës, ka të lënduar

Publikuar tek: aktualitet, më 21:40 30-09-2020 Makina përplaset me murin në Kamëz dhe përmbyset në mes të rrugës, ka të lënduar Nga vendngjarja

Një mjet ka dalë nga rruga në Kamëz dhe është përplasur me një nga muret anësore të saj. Si pasojë e përplasjes makina është kthyer përmbys në mes të rrugës.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:15 në dalje të Kamzës, ndërsa raportohet dhe për persona të lënduar, të cilët fatmirësisht janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe kanë marrë vetëm plagë të lehta.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të saj. Gjithashtu, nga përplasja është rrëzuar dhe një shtyllë elektrike.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011679887771606
array(1) { ["section"]=> string(86) "makina-perplaset-me-murin-ne-kamez-dhe-permbyset-ne-mes-te-rruges-ka-te-lenduar-222261" }