Makina shpërthen në flakë brenda në servis, plagoset një person

Publikuar tek: aktualitet, më 18:20 27-03-2017 Makina shpërthen në flakë brenda në servis, plagoset një person Foto ilustruese

Një automjet ka shpërthyer në flakë në një servis makinash në Mamurras.

Ngjarja ka ndodhur gjatë riparimit të makinës ku për pasojë ka mbetur i plagosur shtetasi Ardian Disha, 45 vjeç, i cili është dërguar me urgjencë në Tiranë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve. Paraprakisht mendohet që ngjarja të jetë aksidentale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Aksi i drogës Shqipëri-Pulia, tepër shqetësues”, thotë kreu i Anti-Mafias italiane
Skandal në gjendjen civile, 15 vjeçarin e bëjnë vajzë. Mjeku specialist: Eshtë djalë »
Article Logic
Execution time: 0.012290000915527
array(1) { ["section"]=> string(68) "makina-shperthen-ne-flake-brenda-ne-servis-plagoset-nje-person-73299" }