Makina shpërthen në flakë te "Qemal Stafa", dyshohet se shkak është rrjedhja e gazit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:42 10-05-2017 Makina shpërthen në flakë te

Një makinë shpërthen në flakë pranë stadiumit "Qemal Stafa" në Tiranë pak minuta më parë.

Automjeti tip benz u përfshi nga flakët teksa ishte në lëvizje pranë stadiumit, por mësohet se nuk ka të lënduar.

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e zjarrit por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po vijon hetimet për zbardhjen e mëteshjme të rrethanave.

tre.jpg

tr.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Thirrjet për vrasjen e Vlahutin", reagon për herë të parë pas lirimit, Kastriot Myftaraj
Aksident tragjik në Divjakë, 1 i vdekur dhe një 1 i plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.010073900222778
array(1) { ["section"]=> string(87) "makina-shperthen-ne-flake-te-qemal-stafa-dyshohet-se-shkak-eshte-rrjedhja-e-gazit-78174" }