Makina shtyp turmën në mes të Nju Jorkut, ka viktima dhe shumë të plagosur (Pamjet Live)

Publikuar tek: bota, më 18:04 18-05-2017 Makina shtyp turmën në mes të Nju Jorkut, ka viktima dhe shumë të plagosur (Pamjet Live)

Një automjet ka përplasur dhjetra kalimtarë duke vrarë të paktën një e plagosur shumë të tjerë në sheshin e famshëm “Time Square” në Nju Jork.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur disa minuta më parë, ndërsa është e paqartë nëse ka të bëjë me një sulm të mundshëm terrorist, si ai i Londrës dhe Nisës.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngajrje.

Pamjet Live:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Videoja që befasoi rrjetin, zonja nuk përmbahet dhe shokon prezantuesin e emisionit me ulërimat e saj
‘Spineri’, lodra e përdorur masivisht ka këtë efekt negativ tek fëmijët »
Article Logic
Execution time: 0.011532068252563
array(1) { ["section"]=> string(91) "makina-shtyp-turmen-ne-mes-te-nju-jorkut-ka-viktima-dhe-shume-te-plagosur-pamjet-live-79113" }