Makina të shkatërruara nga aksidenti me 6 të plagosur në Elbasan, mes tyre një çift mjekësh (EMRAT-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:08 22-01-2021 Makina të shkatërruara nga aksidenti me 6 të plagosur në Elbasan, mes tyre një çift mjekësh (EMRAT-FOTO) Pamje nga aksidenti

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku si pasojë e përplasjes së dy makinave kanë mbetur të plagosur 6 persona.

Këta të fundit janë dërguar në spital dhe po marrin trajtim mjekësor. Pesë nga të plagosurit po udhëtonin në makinën tip “Benz”, dy prej tyre një çift mjekësh, gruaja laburante Valbona Tole dhe burri i saj okulist.

Nga pamjet e siguruara nga Neësbomb.al shihen makinat e bëra copë. Pas aksidentit zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje, pasi dyshohej se makinat mund të merrnin flakë.

Aksidenti-Elbasan-1_copy.jpeg

Aksidenti-Elbasan-3_copy.jpegAksidenti-Elbasan-4_copy.jpeg

Aksidenti-Elbasan-2_copy.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas 11 vitesh që e kishte braktisur nëna 'takon' të birin e saj, rrëfen historinë e DHIMBSHME: Linda djalin pasi më përdhunuan 5 veta në Greqi
Përplasen dy makina në aksin rrugor Vlorë-Orikum, 51-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital »
Article Logic
Execution time: 0.012227058410645
array(1) { ["section"]=> string(108) "makina-te-shkaterruara-nga-aksidenti-me-6-te-plagosur-ne-elbasan-mes-tyre-nje-cift-mjekesh-emrat-foto-235983" }