Makina ushtarake, forca të shtuara, çfarë po paralajmëron Rama në pikë të mëngjesit? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:31 10-12-2017 Makina ushtarake, forca të shtuara, çfarë po paralajmëron Rama në pikë të mëngjesit? (FOTO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me imazhe nga ndihmat dhe solidariteti i shtetit të Kosovës, për familjet e prekura nga përmbytjet që përfshinë vendin tonë një javë më parë.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të solidaritetit nga Kosova në mbështetje të zonave të përmbytura ju uroj një ditë mbarë”, shkruan kryeministri, ndërsa poston foto nga makinat e mëdha ushtarake të asistojnë në zonat e prekura nga përmbytjet, si dhe forca të shtuara ushtarakësh nga Kosova, të ardhur enkas për këtë mision.

24900146_10155380495996523_5527715362579353138_n.jpg

24862373_10155380496076523_7555245764750454971_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088369846343994
array(1) { ["section"]=> string(93) "makina-ushtarake-forca-te-shtuara-cfare-po-paralajmeron-rama-ne-pike-te-mengjesit-foto-102557" }