Makinat bëhen copë në rrugën nacionale Elbasan-Peqin (FOTOT NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:38 03-01-2017 Makinat bëhen copë në rrugën nacionale Elbasan-Peqin (FOTOT NGA VENDNGJARJA)

Dy aksidente të rënda kanë ndodhur në aksin nacional Elbasan-Peqin por fatmirësisht janë mbyllur pa viktima apo të lënduar.

Aksidentet kanë regjistruar vetëm dëme të konsiderueshme materiale, siç duket qartë edhe në fotot e newsbomb.al.

Në aksidentin e parë është përfshirë një mjet  tip “ Pegout” me targa të huaja ndërsa në aksidentin e dytë janë përfshirë dy automjete, një mjet tip forgon dhe një tjetër me targa shqiptare.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet lidhur me shkaqet e aksidentit ndërsa po tenton të normalizojë qarkullimin në këtë aks rrugor.

s.jpg

s1.jpg

s3.jpg

s4.jpg

s5.jpg

s6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenti francez Hollande, vizitë zyrtare në Shqipëri
Shqiptarët dorëzojnë armët në polici, disa i hedhin në kazanet e plehrave »
Article Logic
Execution time: 0.011509895324707
array(1) { ["section"]=> string(80) "makinat-behen-cope-ne-rrugen-nacionale-elbasan-peqin-fotot-nga-vendngjarja-64494" }