Makinat bëjnë garë dhe dalin nga rruga, vdes 18 vjeçari

Publikuar tek: rajon, më 08:37 13-05-2019 Makinat bëjnë garë dhe dalin nga rruga, vdes 18 vjeçari

Një aksident i rëndë rrugor  ka ndodhur në orët e para të kësaj të hënë në Maqedoninë e Veriut.

Sipas mediave vendase, si pasojë e këtij aksidernti ka mbetur i vdekur një 18-vjeçar.

Në aksident janë përfshi dy makina të tipit ‘Audi” dhe “Renualt”. Dyshohet se mjetet kanë bërë garë dhe te dyja kanë humbur kontrollin duke përfunduar kështu në një park në Tetovë duke u përplasur me pemët.

Policia, ambulancat dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethjanave të këtij aksidenti.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.086639881134033
array(1) { ["section"]=> string(61) "makinat-bejne-gare-dhe-dalin-nga-rruga-vdes-18-vjecari-164065" }