Makinat përplasen kokë më kokë në autostradë, bllokohet qarkullimi

Publikuar tek: aktualitet, më 17:44 13-03-2019 Makinat përplasen kokë më kokë në autostradë, bllokohet qarkullimi Foto nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë pranë tunelit në aksin Elbasan-Tiranë.

Dy makina janë përplasur kokë më kokë për shkaqe ende të pacaktuara.

Në foton e siguruar nga Newsbomb.al shihet se makinat janë bërë copë, ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018003940582275
array(1) { ["section"]=> string(72) "makinat-perplasen-koke-me-koke-ne-autostrade-bllokohet-qarkullimi-156311" }