Makineria e NASA-s zbulon një krijesë në formë majmuni në Mars (Foto)

Publikuar tek: bota, më 08:30 02-01-2017 Makineria e NASA-s zbulon një krijesë në formë majmuni në Mars (Foto)

Shumë teoricienë konspirativë kanë marrë iniciativën për të gjetur medoemos jetë në planetin Mars duke analizuar çdo foto që dërgohet në Tokë nga Planeti i Kuq.

Tani, një hulmtues i planetit Mars beson se ka gjetur disa prova të kapura nga sonda Rover, sipas të cilave thotë se “të gjitha janë shenja të jetës në Mars.

Shenja më e fundit ku bazohet teoricioneët është një krijesë me katër këmbë që ngjan si “majmuni marimangë”. Kurioziteti ka “ushqyer” gjuetarët e alienëve për të studiuar më shumë rreth këtij imazhi. Një kuriozitet i tillë i ka mbajtur pezull gjuetarët e alienvë që kur u ulën për herë të parë në vitin 2012 në Mars.

Qëllimi kryesor i studimit të tyre në atë kohë ishte të përcaktonin nëse Marsi ishte mjedis i favorshëm për mikrobet. Megjithatë, në vitet e fundit, makineria e NASA-s ka vizituar disa vende në sipërfaqen e Marsit, dhe gjatë udhëtimit të tyre kanë parë plot gjëra të çuditshme.

“Zbulova një krijese aliene me 4 këmbë në Mars dhe duket si një majmun merimangë,” shkruan Scott Ëaring në blogun e tij UFO Sightings Daily. “Nëse i afron dritën duken qartë sytë e tij,” thotë ai.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ky është i dyshuari si “babagjyshi” që vrau 39 persona dhe plagosi 65 të tjerë në Stamboll, publikohen fotot
ISIS merr përgjegjësinë për sulmin terrorist në Stamboll: Në klub po festonin të krishterë »
Article Logic
Execution time: 0.012858152389526
array(1) { ["section"]=> string(73) "makineria-e-nasa-s-zbulon-nje-krijese-ne-forme-majmuni-ne-mars-foto-64397" }