‘Malena’, Majk dhe Getoar Selimi publikojnë këngën e re (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:12 16-06-2019 ‘Malena’, Majk dhe Getoar Selimi publikojnë këngën e re (VIDEO)

Reperat Majk dhe Ghetto Geasy kanë publikuar këngën e tyre të re.

Geti dhe Majk njihen për hitet e tyre verore dhe pa humbur kohë dyshja ka ardhur sërish me një këngë të tillë.

Videoklipi i ri i anëtarëve të grupit ‘BabaStars’, është publikuar pak orë më parë, ‘Malena’ titullohet dueti i ri i dyshes.

Çdo këngë e tyre është kthyer menjëherë në hit, ndërsa mbetet për tu parë se si do të pritet bashkëpunimi i ri.

Video:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070281028747559
array(1) { ["section"]=> string(65) "malena-majk-dhe-getoar-selimi-publikojne-kengen-e-re-video-168391" }