Mali i Zi shokon Europën, por merr pëlqime për performancën e çuditshme në Eurovision (Foto-Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:03 09-05-2017 Mali i Zi shokon Europën, por merr pëlqime për performancën e çuditshme në Eurovision (Foto-Video)

Miliona teleshikuesve në mbarë botën, deri më tani Eurovision iu është dukur disi i mërzitshëm dhe s’kanë ngurruar të shprehin pakënaqësi për numrin e madh të baladave “depresive”.

Lindita Halimi ka marrë pëlqime për performancën e fuqishme dhe tekstin me një mesazh të fortë të këngës Ëorld por ai që ka fituar zemrat e publikut deri tani është fqinji i Shqipërisë, konkurrenti nga Mali i Zi.

Slavko Kalezic ka habitur shikuesit me performancën e tij i veshur si femër teksa ka tundur në skenën e festivalit europian të këngës, gërshetin rreth 1 metër të gjatë. /Newsbomb.al

wert345y4y4yjukjk.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026512861251831
array(1) { ["section"]=> string(101) "mali-i-zi-shokon-europen-por-merr-pelqime-per-performancen-e-cuditshme-ne-eurovision-foto-video-78058" }