Mallëngjehet Ardit Gjebrea, tregon për çfarë e ka marrë malli

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:26 25-04-2016 Mallëngjehet Ardit Gjebrea, tregon për çfarë e ka marrë malli

Moderatori  i programit ‘E Diela Shqiptare’ Ardit Gjebrea për vite me radhë ka argëtuar adhuruesit e tij me muzikën që dikur bënte.

Ai duket i mallëngjyer për muzikën dhe shkak është bërë një foto të cilën ai e ka publikuar në rrjetet sociale.

Ka mjaftuar vetëm një foto që të joshte sërish miqtë dhe ndjekësit, të cilët i kanë kërkuar që të bëhet më aktiv me këngën, pasi e ka lënë pas dore. 

“Dikur…Sapo me nisen këtë foto dhe se ç'më mori malli të shkruaj një këngë...”shkruan Arditi

Ndjekësit  i kërkojnë që Arditi që ti kthehet muzikës, të bëj një album, pasi janë mërzitur me muzikë jo të mirë. Por edhe pas kërkesave të tyre ai ende nuk është pëegjigjur.

arditi.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025436162948608
array(1) { ["section"]=> string(66) "mallengjehet-ardit-gjebrea-tregon-per-cfare-e-ka-marre-malli-38653" }