Mallkon rëndë biznesmeni dhe ish-kandidati për kryebashkiak i Vlorës: U pafsha në ferr ju që drejtoni këtë qytet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:25 18-07-2016 Mallkon rëndë biznesmeni dhe ish-kandidati për kryebashkiak i Vlorës: U pafsha në ferr ju që drejtoni këtë qytet

Mallkon rëndë biznesmeni dhe ish kandidati i pavarur për kryetar bashkie në Vlorë, Vasil Bedinaj. Mallkimi i tij shkon për drejtuesit e qytetit bregdetar dhe “servilat që bëjnë fresk” për ta.

“U pafsha ne ferr ju qe drejtoni kete qytet turistik dhe ju servilave qe ju beni freski te pasurohen ata dhe te mjeroheni vete .pa rruge, pa plazhe ,pa ndricim, pa monumente ,pa kende lojrash , pa uje .pse i prishet rruget , tortuaret ,ndricuesat kur e dinit qe nuk do i mbaronit dote.
Panorame me te shemtuar se ky vite nuk kemi percjell ndonjehere.
Zoti vonon por nuk Harron !”, shkruan Bedinaj ndërsa publikon edhe këto foto.

vasil_copy.jpg

vasil.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza e biznesmenit bëhet nënë, media urim të posaçëm në faqen e parë të gazetës
Sara Hoxha është shtatzënë dhe e motra Lori nuk mund të përmbahet »
Article Logic
Execution time: 0.013257026672363
array(1) { ["section"]=> string(117) "mallkon-rende-biznesmeni-dhe-ish-kandidati-per-kryebashkiak-i-vlores-u-pafsha-ne-ferr-ju-qe-drejtoni-kete-qytet-46975" }