“Mama, mami, mami” por asnjë reagim, lajmërimi i rëndësishëm që bëri gruaja për prindërit u bë viral në internet

Publikuar tek: bota, më 18:16 02-02-2017 “Mama, mami, mami” por asnjë reagim, lajmërimi i rëndësishëm që bëri gruaja për prindërit u bë viral në internet

“Mama, mami, mami” por asnjë reagim…lajmërimi i rëndësishëm që bëri gruaja për prindërit u bë viral në internet.

Punonjësit në Huston të Teksasit u kanë dhënë një mesazh të rëndësishëm të gjithë prindërve, duke u kërkuar atyre që t'u kushtojnë më shumë rëndësi fëmijëve dhe të heqin dorë nga celularët.

Juliana Farris Mazurkewicz publikoi një foto në facebook në të cilën u bën apel prindërve dhe brenda shumë pak kohe ka arritur mbi 80 mijë reagime.

Në foton e postuar prej saj, ndër të tjera shkruan: “Kemi dëgjuar një fëmijë të thotë “Mami, mami, mami..” dhe prindërit e saj po i kushtonin më shumë vëmendje telefonit sesa fëmijës. Kjo është e tmerrshme. Hiqini celularët”.

fotojka_qe_beri_buje.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donald Trump ia mbyll telefonin në mes të fjalës liderit botëror
Pamje mahnitëse, dalin në bregdet mijëra kandila deti (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.011244058609009
array(1) { ["section"]=> string(113) "mama-mami-mami-por-asnje-reagim-lajmerimi-i-rendesishem-qe-beri-gruaja-per-prinderit-u-be-viral-ne-internet-67514" }