Mamaja e Bleonës del nga Liqeni por tmerrohet nga ajo që sheh dhe bën thirrje të merren masa

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 06-07-2016 Mamaja e Bleonës del nga Liqeni por tmerrohet nga ajo që sheh dhe bën thirrje të merren masa

Oli Qereti, nëna e këngëtares të famshme Bleona Qereti është shokuar nga ajo që ka konstatuar gjatë shëtitjes nga Liqeni në Tiranë.

Mesa duket bimësia rreth Prakut të Liqenit është prekur nga një sëmundje apo infeksion, pasi shumë shkurre e pemë janë veshur me një rrjetë të ngjashme me atë që thurrin merimangat.

“Të nderuar Ambjentalist : Parku i Liqenit ka nevojë për kujdesin tuaj mbasi është prekur nga infeksioni”, shkruan ajo.

asd3dddddot_1.jpg

Një foto e ngjashme

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037472009658813
array(1) { ["section"]=> string(98) "mamaja-e-bleones-del-nga-liqeni-por-tmerrohet-nga-ajo-qe-sheh-dhe-ben-thirrje-te-merren-masa-45759" }