Mamaja seksi e showbizit shqiptar, habit me format perfekte

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:00 03-07-2016 Mamaja seksi e showbizit shqiptar, habit me format perfekte

Hueyda El Saied është nënë e një vogëlushi të quajtur Gabriel dhe di të jetë gjithnjë në formë të shkëlqyer fizike.

Bukuroshja e ekranit ka postuar sot një foto veshur me bikini në Instagramin e saj duke i habitur të gjithë më linjat perfekte.

“Gëzimi është forcë”, shkruan Hueyda duke cituar Nënë Terezën e duke zbuluar kështu arsyen se pse është gjithnjë kaq në formë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097999572753906
array(1) { ["section"]=> string(64) "mamaja-seksi-e-showbizit-shqiptar-habit-me-format-perfekte-45384" }