Mamaqi-Kallakut: Ik e pirdhu! Besi: Mos më ngatërro me Edi Ramën, ke të bësh me skiftera (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:08 29-04-2016

Vazhdon përplasja e aktorëve Ermal Mamaqi dhe Besart Kallaku. Përmes humorit, gjatë gjithë këtyre ditëve, dy aktorët miq kanë dhuruar një spektakël të vërtetë e plot të qeshura për publikun e tyre.

Këtë herë në emisionin e Ermal Mamaqit do të jetë i ftuar pikërisht Bes Kallaku. Të dy kanë xhiruar paraprakisht këtë video ku nuk kanë kursyer batutat mes tyre.

“Ik e pirdhu”, i thotë Ermali Besit.

“Mos më ngatërro me Edi Ramën, ke të bësh me skiftera këtu!”, i përgjigjet plot humor Besi.

Për më shumë ndiqni batutat në këtë video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026442050933838
array(1) { ["section"]=> string(96) "mamaqi-kallakut-ik-e-pirdhu-besi-mos-me-ngaterro-me-edi-ramen-ke-te-besh-me-skiftera-video-39010" }