Mamaqi kundër martesave gay: Si t’ja shpjegojmë kalamajve?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:05 18-05-2015 Mamaqi kundër martesave gay: Si t’ja shpjegojmë kalamajve? Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi është prind i një djali të vogël i cili quhet Joel dhe që tani ka nisur të mendojë se si do t’ja shpjegojë fëmijës së tij çështjen e martesave gay.

Dje, në kuadër të paradës “gay” Ermali i ka uruar ironikisht duke shtuar se nuk ka gjë me komunitetin e tyre, vërveç  faktit që nuk di si t’ja shpjegojë kalamajve nëse nisin martesat mes tyre.

“Gëzuar 17 majin! Nuk kam gjë me Komunitetin Gej vetëm është problem i madh nëse fillojnë martesat mes tyre. Si t’ja shpjegojme kalamajve...?”, pyet Ermali në profilin e tij social i cili numëron miliona fansa.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090048313140869
array(1) { ["section"]=> string(62) "mamaqi-kunder-martesave-gay-si-t-ja-shpjegojme-kalamajve-11399" }