Mamaqi mbledh ish-drejtorët në shtëpi, reklamë ‘rivalit’ të tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:00 09-01-2017 Mamaqi mbledh ish-drejtorët në shtëpi, reklamë ‘rivalit’ të tij

Drejtuesi i emisionit “Xing…”, Ermal Mamaqi ka publikuar një foto në “Instagram” ku njofton për fillimin e serialit të ri komik “Skanderbeg”, prodhim i Digitalb.

Me këtë rast, Ermali ka ftuar në shtëpi dy ish-drejtorët e tij në emisionin që transmetohej në “T”, Alban Jahon dhe Gim Poçarin.

Foto është bërë teksa në televizor po transmetohej ende emisioni “M’fal për shprehjen” nga Elvis Pupa, rival i emisionit që Ermali bën në Tv Klan. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02434778213501
array(1) { ["section"]=> string(66) "mamaqi-mbledh-ish-drejtoret-ne-shtepi-reklame-rivalit-te-tij-64994" }