'Mami nisi të qante', Fifi tregon periudhën më të stresuar të jetës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:08 10-10-2019 'Mami nisi të qante', Fifi tregon periudhën më të stresuar të jetës

Fifi është një ndër këngëtaret më pa komplekse të skenës shqiptare.

Pasditen e sotme, ajo ka qenë e ftuar në “Ftesë në 5”, ku ka folur për eksperiencën e saj të humbjes në peshë.

Fifi ka treguar se dy vjet më parë ka fituar 20 kilogramë brenda tre muajve për shkak të m osrespektimit të orarit.

Gjatë kësaj periudhes, Fifi ka ndjerë presion nga të tjerët që i kërkonin të dobësohej dhe kjo bëri të ndihej shumë e stresuar.

'Ka qenë një periudhë shumë stresuese për mua, shumë e lodhshme, kam qenë shumë e ngarkuar psikologjikisht dhe kur kam shkuar në shtëpi pas 4 muajve, mami nisi të qante. Mendova se e kishte marrë malli për mua e i thashë të mos mërzitej, por muaj më vonë, kur nisa të bija nga pesha më tregoi se arsyeja pse kishte qarë ishte se kisha shtuar peshë e më tha që isha bërë si pogaçe', u shpreh këngëtarja.  

185494.jpg

-640-0-5d70db15564e6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02110481262207
array(1) { ["section"]=> string(71) "mami-nisi-te-qante-fifi-tregon-periudhen-me-te-stresuar-te-jetes-181570" }