‘’Mami Vjollca më e mira’’, miqtë e Lori Hoxhës i komplimentojnë të ëmën sepse ajo ngjan kaq e re…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:40 30-06-2016 ‘’Mami Vjollca më e mira’’, miqtë e Lori Hoxhës i komplimentojnë të ëmën sepse ajo ngjan kaq e re…

‘’Mami Vjollca më e mira’’, miqtë e Lori Hoxhës komplimentojnë të ëmën, biznesmenen Vjollca Hoxha sepse ajo ngjan kaq e re në këtë foto.

‘’Në konkurencë’’ me të bijat, as që vihet re se është e ëma e tyre.

Të trija kanë qenë në njërën nga festat e të shtrenjtës së tyre Ana.

Dhe Vjollca…uau, duket një 20-vjeçare më këtë fustan…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092618465423584
array(1) { ["section"]=> string(98) "mami-vjollca-me-e-mira-miqte-e-lori-hoxhes-i-komplimentojne-te-emen-sepse-ajo-ngjan-kaq-e-re-45012" }