“Manaj-mania” , sulmuesi i Kombëtares kthehet në fenomen publiciteti

Publikuar tek: sport, më 12:25 14-10-2016 “Manaj-mania” , sulmuesi i Kombëtares kthehet në fenomen publiciteti

Rey Manaj shihet si ardhmja e sulmit të Kombëtares shqiptare, ndërsa në moshë shumë të re debutoi me Interin në Serinë A, sezonin e kaluar, vetëm 18-vjeç.

Së fundmi, ai është huazuar te Peskara dhe ka shënuar 2 gola në 6 ndeshje të luajtura në kampionat.

Ndërkohë, fama e fituar në futboll e kanë shndërruar Rei Manajn edhe në një fenomen publiciteti, ku së fundmi kanë dalë në treg edhe veshje të personalizuara me inicialet e emrit dhe mbiemrit të tij, por edhe me fytyrën e sulmuesit kuqezi.

Screenshot_5.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086228847503662
array(1) { ["section"]=> string(70) "manaj-mania-sulmuesi-i-kombetares-kthehet-ne-fenomen-publiciteti-56159" }